Euro bus  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695652011_21.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Udhëtime me autobusë (Austri, Gjermani, Zvicër), aeroplanë, pushime verore, marrje me qira autobus, transport, ekskursione - këto janë shërbime në menynë tonë, me përvojë shumëvjeçare dhe profesionalizëm të vërtetë. Jemi të shpërndarë në shumë shtete me zyrat tona, të pranishëm edhe te partnerët tanë, pa ta do të ishte shumë e vështirë të punohej. Pyetni, ne do të komunikojmë, jemi të bindur se do të krijojmë miqësi me ju.... ME NE NË TË GJITHË EUROPËN !!!!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj