Euro brik


 • Address : Rashtanski pat 1-8/17
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Location: Поранешна фабрика Ќиро Ќучук


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  „Воведовме транспарентен пристап и јасни правила на доделување државна помош за инвеститорите. Во соработка со „Прасјвотерхаус Куперс“ изработивме методологија ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel