Еуро брик


 • Адреса: Раштански пат 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Локација: Поранешна фабрика Ќиро Ќучук
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Винербергер


  • Адреса: Игм-Пролетер 1
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈7928 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

  ТОНДАХ Македонија е водечки производител на глинени ќерамиди и додатни елементи за покрив во централна и југоисточна Европа.

  Мапа

  Партнерство за подобра бизнис регулатива одржа Форум за стимулирање на растот на работната сила во ИКТ индустријата. Целта на настанот беше да се презентираат ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Генералниот директор на АД Електрани на Македонија (ЕСМ), Васко Ковачевски, во Богданци порача дека тамошниот ветерен парк ќе се проширува со поголеми и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Организацијата за економска соработка и развој (ОЕЦД) остро остро ја намали својата прогноза за глобален раст на најниско ниво од последната глобална ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи