ETT inzenering corp


 • Address : Hristo Tatarcev 9/40
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Mega liftovi


  • Address : ul.6 br.5, s.Miladinovci
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7867 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599465234_06.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Sezal


  • Address : Vladimir Komarov 1-a Lam.3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

  SEZAL is founded in February 1990. Since the day of the establishment the company successfully installs, services and repairs existing and montages new elevators. Sezal is an official distributor of the MAC PUARSA`s products - Spain and SCHINDLER`s products Switzerland.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387896268_39.gif?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekInternet accessWi-Fi Zone

  Lift inzinering


  • Address : Kosta Novakovic 7 lok.10
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

  Производство, продажба, монтажа и сервис на лифтови, ескалатори и дополнителна опрема.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522402452_0.jpg?t=true&w=300&h=300

  Од Генералното собрание на АСОЦИЈАЦИЈАТА НА БАЛКАНСКИТЕ КОМОРИ (АБК), 30.11.2020 година На Генералното собрание на Асоцијацијата на балканските комори (АБК), ...
  сите 65 | | | веќе видена

  До крајот на 2020, вработените и во приватниот сектор, ќе добијат К-15, односно регресо за годишен одмор, а минималниот износ за оваа година е 10.884 денари. ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Стопанската комора на Северозападна Македонија (СКСЗМ) ќе назначи лице кое постојано ќе биде во директен контакт со Министерството за економија со цел ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Граѓани се жалат дека добиле двојно повисоки сметки за струја за ноември од она што вообичаено го плаќале во најстудените зимски месеци. Тие сметаат дека не е ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel