ESP

Qasje në InternetAir-kondicioner

  • Adresa: Elisie Popovski Marko 49-1/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/70da90a61ae5f433d030aa72ac5c097a.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

TRAJNIM KOMPJUTERIK:

- Paketë-punë zyrtare (win, word, excel,internet) nivel fillestar/i avancuar
- Kurse të veçantë/të avancuara
- Grafike
- WebDesign

KURSE GJUHËSH

- Gjuhë e huaj e përgjithshme
- Anglishte zyrtare
- Komunikim
- Përgatitje për ibtTOEFL dhe IELTS.

KURSE KOMPJUTERIKE PËR FËMIJË:

-grupe prej 6-10 vjet dhe 11-14 vjet ( nivel I,II,III,IV)

ANGLISHTE PROFESIONALE:

- BEC;ICFE;ILEC

TRAJNIM-ZHVILLIM TË AFTSIVE TË BIZNESIT

-Zhvillim dhe menaxhim i burimeve njerëzore
- Drejtim
- Sekretaresh zyrtare- Office manager
- Shitje dhe teknika shitjesh
- Trajnim i trajnuesve
- Formim i ekipeve
- Promovim me kohë
- Aftësi prezantimi
- Menaxhim me stres
- Menaxhim me situate konflikti
- Menaxhim me klientë të vështirë
- Kujdes për klientët
- Drejtim me projekte
- Planifikim strategjik
- Aftësi komunikimi
- Aftësi në bisedime
- Arejtim efektiv takimesh
- Zgjidhje të problemeve dhe marrje vendime
- ETJ
më shumë
Retail Price - VAT Included:6.800 MKD

Основи на програмирање во Python

Retail Price - VAT Included:6.200 MKD

Општ германски јазик

Retail Price - VAT Included:8.500 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:8.500 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:5.200 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:6.200 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:6.200 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:6.200 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:5.200 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:12.400 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:6.000 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:6.900 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:14.600 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:7.500 MKD

Excel - напредни техники

Retail Price - VAT Included:2.500 MKD

Excel - напредни техники


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj