ESP

Qasje në InternetAir-kondicioner//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/70da90a61ae5f433d030aa72ac5c097a.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

TRAJNIM KOMPJUTERIK:

- Paketë-punë zyrtare (win, word, excel,internet) nivel fillestar/i avancuar
- Kurse të veçantë/të avancuara
- Grafike
- WebDesign

KURSE GJUHËSH

- Gjuhë e huaj e përgjithshme
- Anglishte zyrtare
- Komunikim
- Përgatitje për ibtTOEFL dhe IELTS.

KURSE KOMPJUTERIKE PËR FËMIJË:

-grupe prej 6-10 vjet dhe 11-14 vjet ( nivel I,II,III,IV)

ANGLISHTE PROFESIONALE:

- BEC;ICFE;ILEC

TRAJNIM-ZHVILLIM TË AFTSIVE TË BIZNESIT

-Zhvillim dhe menaxhim i burimeve njerëzore
- Drejtim
- Sekretaresh zyrtare- Office manager
- Shitje dhe teknika shitjesh
- Trajnim i trajnuesve
- Formim i ekipeve
- Promovim me kohë
- Aftësi prezantimi
- Menaxhim me stres
- Menaxhim me situate konflikti
- Menaxhim me klientë të vështirë
- Kujdes për klientët
- Drejtim me projekte
- Planifikim strategjik
- Aftësi komunikimi
- Aftësi në bisedime
- Arejtim efektiv takimesh
- Zgjidhje të problemeve dhe marrje vendime
- ETJ
më shumë
Retail Price - VAT Included:4.700 MKD

Курс по НАПРЕДЕН EXCEL

Retail Price - VAT Included:7.500 MKD

Курс по AutoCAD

Retail Price - VAT Included:15.600 MKD

Курс по Веб Дизајн

Retail Price - VAT Included:4.400 MKD

Курс за Excel

Retail Price - VAT Included:4.900 MKD

Обука за грижа за клиенти

Retail Price - VAT Included:2.000 MKD

Курс за PowerPoint

Retail Price - VAT Included:5.200 MKD

Курс по француски јазик

Retail Price - VAT Included:6.150 MKD

Обука за обучувачи

Retail Price - VAT Included:6.150 MKD

Обука на обучувачи (ТоТ)

Retail Price - VAT Included:7.500 MKD

Обука за стратешко планирање

Retail Price - VAT Included:4.900 MKD

Обука за комуникациски вештини

Retail Price - VAT Included:5.600 MKD

Обука за деловен секретар (Office m ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj