Ergoland

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4 lok.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км

  • Faksi: 02 3245650
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394783269_18.png?t=true&w=300&h=300


ERGOLAND Shkup është kompani që krijon vlera në ndërtimtari.

Materialet që përfaqësojmë dhe shërbimet që ofrojmë janë të cilësisë së lartë dhe dëshmi për atë janë fytyrat e kënaqura të klientëve tanë. Duke filluar nga vetë themelimi i kompanisë në vitin 2005, vazhdimisht punojmë në përmirësimin e ndërtimtarisë në Maqedoni, nëpërmjet promovimit të teknologjive bashkëkohore në ndërtimtarinë e ulët, në pjesën e geosintetikëve, izolimeve, etj.

Si distributor i autorizuar i kompanisë Huesker Synthetic GmbH, Ergoland është pjesë e flukseve globale. Kjo kompani lidere në botë, prodhuese dhe innovatore në teknologjinë e geositetikë, na e dha besimin dhe mbështetjen e plotë teknike.


Ajo që është risi në Evropë dhe botë, prej tani është risi dhe në Maqedoni. Klientët tanë dinë se duke punuar me ERGOLAND fitojnë zgjidhje të vërtetuara.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj