EOS MATRIX

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Illinden 109 lok. 6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
  • Lokacioni: Kompleks Mida

  • Faksi: 02 3200334
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665132770_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

EOS Matrix Maqedoni është pjesë e Grupacionit EOS, i cili është një lider ndërkombëtar në ofrimin e shërbimeve financiare individuale të personalizuara. Si ekspert për vlerësimin dhe përpunimin e kërkesave, EOS përdor teknologji të reja për të siguruar siguri financiare me zgjidhje të zgjuar për më shumë se 20,000 klientë në 26 vende të botës. Aktiviteti kryesor i kompanisë është blerja e kërkesave të siguruara dhe të pasiguruara. Duke punuar në një rrjet ndërkombëtar të kompanive partnere, Grupacioni EOS numëron mbi 7.500 të punësuar në më shumë se 60 filiale dhe ka qasje në burime në mbi 180 vende. Ne ofrojmë shërbime të administrimit të kërkesave për të dy kompanitë B2B dhe B2C, riblerjen dhe shlyerjen e kërkesave për bankat, sigurimet, telekomunikacionin dhe shërbimet dhe kompanitë tregtare.

Për më shumë informacion, vizitoni linkun në vijim: ëëë.eos-solutions.com.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj