Entiti media

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristo Tatarçev 25/109-a (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576151129_33.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Entity Media është një kompani për dizajn grafik, ueb dizajn dhe ueb-hosting në Shkup, Maqedoni. Ne punojmë me pronarë të bizneseve dhe individë që nga viti 2009, duke siguruar dizajn unik, profesional për printim dixhital me çmime të përballueshme.

Kontaktoni me ne tani për të parë se si mund t'ju ndihmojmë të rritni biznesin tuaj me shërbimet tona profesionale.

Shërbime

Dizajn i përgjegjshëm

Ne përdorim këtë metodë për dizajnim të faqeve të internetit për shkallëzim automatik për të shfaqur sa më mirë madhësi të ndryshme në ekran.

Kjo krijon një përvojë unike përdorimi!

Dizajn grafik

Ky është shërbimi ynë parësor. Nëse keni nevojë për diçka për të shtypur - broshura, revista, fletushka ...

Mund ta bëjmë atë!

Ueb Hosting

Çdo ueb faqe në internet ka nevojë për pak hapësirë në internet. Ju mund të zgjidhni disa nga paketat tona të paracaktuara, ose ne mund të bëjmë paketën tonë të hostimit vetëm për ju. Gjithçka që ju duhet është të ...

Na telefononi tani!

Identiteti i korporatës

Identiteti i korporatës shpreh markën e biznesit tuaj dhe ju veçon nga konkurrenca. Investoni në identitetin tuaj të korporatës për të zhvilluar besim, ndjenjë të vlerës dhe një marrëdhënie të qëndrueshme me klientët tuaj.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj