Enti për rehabilitimin e të dëgjuarit, folurit dhe zërit


  • Adresa: Ellpida Karamandi 28
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км

  • Faksi: 047 202479
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00Mapa

Целосно укинување на законот за пазари. Со исто барање настапуваат и организаторите на пазари и пазарџиите. Овој закон на почетокот на годината ги дигна ...
сите 26 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj