English-Marija Ancevska
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingAirconditioned

  Congres Service Centar (Kongresen servisen centar)


  • Address : Vladimir Polezinovski 22/4 (Ivan Milutinovic)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  With more than 14 years of experience in the providing of professional translation services in 32 languages, interpretation and organization of events, implementation of domestic and international projects as well as publishing, the Congress Service Centre today is a synonym for impeccable services with an exceptional value for the clients.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300
  Public transportWi-Fi Zone

  Lingvanet


  • Address : bul.Krste Misirkov 3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 20:00

  LINGVANET DOOEL provides translations from professional translators in all languages and in many domains.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554973310_9.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Nexus


  • Address : Cedomir Minderovik 20
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

  Nexus provides high quality Macedonian translation, subtitling and dubbing services.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387360415_89.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a week

  Gordana Mihajlovska - Slovenian, Serbian, Croatian / Gordiva - English, German, Italian


  • Address : ul.1737 Pajko maalo b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  Authorized court translator Gordana Mihajlovska after SLAVIC, SRPSKI AND CROATIAN LANGUAGE.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1586771308_28.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Бензините и дизелот од ноќеска на полноќ ќе поевтинат за 2 денари, соопшти Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од таму појаснуваат дека ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Клиничката болница во Штип, модерна здравствена установа што треба да опслужува регион во кој живеат 200.000 луѓе, требаше да биде изградена до 2019 година. Не ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Министерството за економија ќе чека да се затопли за да ги објави огласите за субвенции за менување прозорци, за печки на пелети, за соларни термални колектори ...
  сите 72 | | | веќе видена

  „УНИБанка“ АД Скопје денес, 22 јануари 2021 година ја исплати четвртата полугодишна камата на сопствениците на Перпетуални обврзници со ISIN MKBLBA200011 и ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel