English-Gerasimovska Olja (Angliski-Gerasimovska Olja)


 • Address : Apostol Guslarot 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665748077_19.png?t=true&w=300&h=300


  Photo & Video Galery

  Постојан судски преведувач од англиски на македонски и обратно врши превод на секаков вид документи:

  -Изводи
  -Потврди
  -Уверенија
  -Договори
  -Дипломи
  -Литературен превод

  Како и стручни преводи од повеќе области (економија, право, медицина). Преведениот документ го добивате истиот ден, заверен со судски печат и потпишана изјава за веродостојно преведување на податоците.
  more
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel