Engine decarbonization


  • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 74-v
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00
    Sat from 09:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663836382_67.png?t=true&w=300&h=300


Сервиси кои ги нудиме:

-Декарбонизација

-Машинско чистење DPF и Катализатори

Декарбонизацијата на моторите во автомобилите ќе ни го подобри воздухот.

Чистењето на моторите од гарежот треба да ни стане навика и еднаш годишно да се третира моторот. Со тоа ќе го продолжат работниот век на моторот, а и занчително ќе продонесат за почист амбиентален воздух во средината во која живееме и се движиме.

more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel