Energy club-Borama

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Jordan Jordanoski 1
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈9434 км

  • Telefon 2: 078 560314
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562921940_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Me krenari mund të mburremi për ushqime të freskëta, shtëpie për çdo rast, së bashku me një jetë të pasur nate dhe një atmosferë të këndshme.

Ejani dhe provoni ofertat tona të rregullta speciale, në një mjedis miqësor.

Zgjedhje e përkryer për të shijuar ushqime të shijshme dhe pije me familjen dhe miqtë tuaj. Kënaquni në atmosferën dhe thithni energjinë e shkëlqyer që restoranti ynë përhap.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj