Energija

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3061467
  • Faksi: 02 3061468
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në Energija mundemi të ju ofrojmëproduktet dhe shërbimet në vijim:
- Pajisje për ngrohje, ftohje, kondicionim dhe ventilim
- Projektim të sistemeve për ngrohje, ftohje dhe kondicionim
- Mirëmbajtje të rregullt dhe servis të pajisjeve për ngrohje, ftohje dhe kondicionim

Ekipi i Energija është në dispozicion për dërgesë të një numri të madh të pajisjeve nga prodhuesit me renome botërore të:
- çilerë/pompa ngrohëse
- ventilokonvertorë
- kondicionerë (invertorë dhe fixed speed realizim)
- oda kondicionerësh
- pajisje për ftohje në oda ftohëse

Misioni ynë:

Sigurimin e shërbimit më të lartë për klientët tanë duke marrë parasyshë të gjitha aspektet nga puna e përditshme dhe fitimin e zgjidhjes cilësore dhe efikase në lëminë e ngrohjes, ftohjes dhe kondicionimit me investim të ulët dhe shpenzime eksploatuese.

Vizioni ynë :

Ne jemi të drejtuar kah arritja e performansave më të larta, dhe kemi për qëllim rritjen e vazhdueshme dhe përmirësimin e pozicionit në treg.
më shumë
17%save
Retail Price - VAT Included:39.590 MKD32.500 MKD

Haier Nebula 12 AS12NS1HRA / 1U12BS ...

17%save
Retail Price - VAT Included:39.990 MKD33.000 MKD

Haier Aqua 12 AS12QSERA / 1U12BS3ER ...

16%save
Retail Price - VAT Included:59.990 MKD49.990 MKD

Toshiba RAS-B16N3KV2-E1 TOSHIBA Suz ...

16%save
Retail Price - VAT Included:57.990 MKD48.500 MKD

Haier Nebula 18 AS18NS1HRA / 1U18FS ...

14%save
Retail Price - VAT Included:44.990 MKD38.490 MKD

Клима уред HAIER Tundra AS18TD2HRA ...

11%save
Retail Price - VAT Included:78.990 MKD69.990 MKD

Toshiba RAS-B22N3KV2-E1 TOSHIBA Suz ...

10%save
Retail Price - VAT Included:40.000 MKD35.990 MKD

Клима уред Carrier Ventus Supreme I ...

10%save
Retail Price - VAT Included:39.590 MKD35.630 MKD

Клима уред HAIER Nebula Inverter

10%save
Retail Price - VAT Included:40.990 MKD36.890 MKD

Клима уред HAIER Aqua Inverter

9%save
Retail Price - VAT Included:38.490 MKD35.000 MKD

Haier TUNDRA Series inverter (R410)

4%save
Retail Price - VAT Included:73.490 MKD69.900 MKD

Carrier Gold Xpower Inverter (R410A ...

Retail Price - VAT Included:24.990 MKD

Haier TIDE Green AS35TAMHRA/1U35YEM ...

Retail Price - VAT Included:24.990 MKD

Клима уред HAIER TIDE Green AS35TAM ...

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Поп-канал

Retail Price - VAT Included:1.015 MKD

ПВЦ конзоли


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj