Energija saloni shitës 2

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 072 213590
  • Faksi: 02 3061468
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në Energija mundemi të ju ofrojmëproduktet dhe shërbimet në vijim:
- Pajisje për ngrohje, ftohje, kondicionim dhe ventilim
- Projektim të sistemeve për ngrohje, ftohje dhe kondicionim
- Mirëmbajtje të rregullt dhe servis të pajisjeve për ngrohje, ftohje dhe kondicionim

Ekipi i Energija është në dispozicion për dërgesë të një numri të madh të pajisjeve nga prodhuesit me renome botërore të:
- çilerë/pompa ngrohëse
- ventilokonvertorë
- kondicionerë (invertorë dhe fixed speed realizim)
- oda kondicionerësh
- pajisje për ftohje në oda ftohëse

Misioni ynë:

Sigurimin e shërbimit më të lartë për klientët tanë duke marrë parasyshë të gjitha aspektet nga puna e përditshme dhe fitimin e zgjidhjes cilësore dhe efikase në lëminë e ngrohjes, ftohjes dhe kondicionimit me investim të ulët dhe shpenzime eksploatuese.

Vizioni ynë :

Ne jemi të drejtuar kah arritja e performansave më të larta, dhe kemi për qëllim rritjen e vazhdueshme dhe përmirësimin e pozicionit në treg.
më shumë
22%save
Retail Price - VAT Included:39.990 MKD30.990 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

22%save
Retail Price - VAT Included:39.990 MKD30.990 MKD

Клима уред Carrier 42QHB09D8SA / 38 ...

18%save
Retail Price - VAT Included:36.990 MKD29.990 MKD

Carrier 42QHC012D8LS / 38QHC012D8LS ...

17%save
Retail Price - VAT Included:39.990 MKD32.990 MKD

Carrier 42QHC012D8SA / 38QHC012D8S ...

13%save
Retail Price - VAT Included:94.990 MKD82.000 MKD

Клима уред Toshiba RAS-B24PKVSG-E S ...

13%save
Retail Price - VAT Included:94.990 MKD82.000 MKD

Toshiba RAS-B24PKVSG-E / RAS-24PAVS ...

13%save
Retail Price - VAT Included:94.890 MKD82.000 MKD

Toshiba RAS-B24PKVSG-E / RAS-24PAVS ...

11%save
Retail Price - VAT Included:59.990 MKD52.990 MKD

Carrier 42QHB18D8S / 38QHB18D8S Inf ...

11%save
Retail Price - VAT Included:78.990 MKD70.000 MKD

Клима уред Toshiba RAS-B22PKVSG-E S ...

11%save
Retail Price - VAT Included:43.990 MKD39.151 MKD

CARRIER Extreme inverter

9%save
Retail Price - VAT Included:53.000 MKD48.230 MKD

TOSHIBA Seiya inverter

8%save
Retail Price - VAT Included:72.990 MKD66.990 MKD

Toshiba RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2A ...

8%save
Retail Price - VAT Included:72.990 MKD66.990 MKD

Toshiba RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2A ...

8%save
Retail Price - VAT Included:72.990 MKD66.990 MKD

Toshiba RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2A ...

7%save
Retail Price - VAT Included:62.990 MKD57.990 MKD

Toshiba RAS-B13J2KVSG-E / RAS-13J2A ...

7%save
Retail Price - VAT Included:62.990 MKD57.990 MKD

Toshiba RAS-B13J2KVSG-E / RAS-13J2A ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj