Енерџи клуб-Борама

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Јордан Јорданоски 1
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7402 км
  • Локација: до полициската станица

  • Телефон 2: 078 560314
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00Фото и видео галерија

Со гордост можеме да се пофалиме на свежа, домашна храна за секоја пригода, заедно со богат ноќен живот и пријатна атмосфера.

Дојдете и пробајте ги нашите редовни специјални понуди во пријателска средина.

Совршена избор за да уживате во одлична храна и пијалок со вашето семејство и пријатели. Уживајте во атмосферата и впијте ја брилијантната енергија која нашиот ресторан ја шири.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи