EN FA Trejd

ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 190 (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Telefon 2: 02 2601390
  • Faksi: 02 2601391
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Menteshe për dyert dhe dritaret dhe shitjet e PVC profileve.

Ne përfaqësojmë markave të mëposhtme:

- Prowin
- Wintech
- Vorne
- Soytas
- BzzzX
- Kale Kilit
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC Profile

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC Panels

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC Profile PROWIN PRO 80

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC Profile PROWIN PRO 70

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC Profile PROWIN PRO 60

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC Profile WINTECH W80


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj