Радиус (100км)

Емша шпед


 • Адреса: Индустриска 14
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈9235 км

 • Факс: 043 371998
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

Мактренд


 • Адреса: Борис Трајковски 280-а, Нова Индустриска зона Пинтија (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9164 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30 • Саб од 08:00 до 14:00

Компанијата “Мактренд – транспорт и логистика” е основана во 1991 година и претставува една од првите приватни компании за траснпорт во Македонија.

ПаркингЈавен превозWi-Fi Зона

Фива-шпед


 • Адреса: Февруарски поход 10/18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9161 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:00

Најсигурниот начин за транспорт на вашите добра до било која дестинација. Вашиот транспорт е наша работа.

Kuehne+Nagel (Кине+Нагел)


 • Адреса: ул.1551 бр.10, Индустриска зона Визбегово
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9151 км

Kuehne + Nagel е глобална логистичка мрежа која обезбедува сложени логистички решенија прилагодени на потребите на компаниите.

ПаркингWi-Fi Зона

Еуро Инг


 • Адреса: Сирма Војвода 44-б
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9191 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Мапа

Задолжувањето на долг рок во последните 11 месеци пораснало за повеќе од 10%, нотира порталот Фактор во својата анализа на државниот долг на Република ...
сите 68 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи