EMS-shërbimi derë në derë-Posta e Maqedonise se Veriut

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Nikolla Karev p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 02 2463507
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1481627541_22.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pranimi i EMS dërgesave realizohet:

me thirrje në numrin e telefonit 15000 në territorin e Shkupit
me thirrje në numrat e telefonit për të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë
me dorëzimin e EMS dërgesave në sportel në të gjitha postat në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë
Posta e shpejtë EMS ofron pranimin, bartjen dhe dorëzimin e EMS dërgesave ‘’të njëjtën ditë’’ dhe ‘’sot për nesër’’ me afat për dorëzim:

3 orë për shërbimin ‘’në të njëjtën ditë’’ në Shkup
deri në 12 orë për shërbimin ‘’sot për nesër’’ në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë
deri në orën 12 të ditës së ardhshme për shërbimin ‘’sot për nesër’’
Call qendra në EMS shërbimin e Postës së Maqedonisë është në dizpozicion për të gjithë shfrytëzuesit çdo ditë pune prej orës 07:00 deri 20:00

EMS në komunikacionin postar ndërkombëtar

Express Mail Service (EMS) në komunikacionin postar ndërkombëtar është shërbim i cili mundëson dorëzimin e dërgesave në komunikacionin ndërkombëtar në afat më të shkurtër kohor dhe me çmime të volitshme.

Për informata rreth dorëzimit ekspres të dërgesave në komunikacionin postar ndërkombëtar mund të paraqiteni në Call qendrën në numrin e telefonit 15000.

Për informacione më të hollësishme vizitoni linqet e caktuara më poshtë:

Shërbimi për shpedicion (adresa me të dhëna ku shfrytëzuesi mund të marrë informata për dokumentet e duhura për dërgimin e EMS dërgesës ndërkombëtare)
Sektori për marketing (kalkulator me çmimore për komunikacionin e brendshëm dhe ndërkombëtar).
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj