Емпорио


  • Адреса: Св.Климент Охридски б.б.
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7438 км

  • Телефон 2: 078 421201
  • Факс: 046 256060
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Екс министерот за економија и професор, Трајко Славевски, смета дека предложените мерки на Владата поради кризата со епидемијата на коронавирусот треба да се ...
сите 104 | | | веќе видена

Откако в чера Владата го објави вториот сет економски мерки, од Стопанската комора на Македонија велат дека за да можат тие соодветно да се оценат, потребно е, ...
сите 73 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи