Emos

Parking

  • Adresa: Korpusi i 15-të 1-ŕ
  • Vendi: Ohër
  • Distanca: ≈7866 км

  • Telefon 2: 077 888850
  • Faksi: 046/611491
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

EMOS - Elektromiontim Sklopki SHPK Ohër është themeluar në qershor të vitit 2015, si rezultat i kalimit dhe restartimit të plotë të prodhimit dhe fabrikës për dado dhe prodhime elektroinstalimi në Makedonski Brod nga grupacioni EMo Ohër SHA.

Emos është një kompani prodhuese, aktiviteti kryesor i së cilës janë inxhinieri dhe pajisje elektrike për energji me tension të ulët dhe të mesëm, prodhime të instalimeve elektrike për përdorim shtëpiak, çelësin me dhëmbëza, d punim i pjesëve të saj për izulues, transformues dhe ndarës, si dhe bakelim i produkteve plastike për përdorime të ndryshme.

Që nga themelimi i kësaj fabrike në vitin 1979, produktet e instalimeve elektrike të krijuara për këto kapacitete janë të njohura në mesin e klientëve për cilësinë e tyre të lartë, jetëgjatësinë dhe rezistencën jo vetëm në Maqedoni dhe ish shtetet e Jugosllavisë, por edhe në Gjermani, Rusia, Polonia, Arabinë Saudite, Afrikën e Jugut dhe Amerikën e Jugut, ku eksportohen prodhimet e EMO. Çelësat, prodhimet për përdorim në tension të ulët dhe të mesëm energjie dhe prodhimet për instalime elektrike, punohen me një teknologji unike, ku përdoren materiale specifike për përgatitjen nga furnizues të veçanta dhe testuar, në një teknologji dhe cilësi të kontrolluar rreptësisht dhe kontrolli i cilësisë sipas standardeve ndërkombëtare, i bën prodhimet tona të njohura dhe konkurrente në linjat e prodhimeve për instalim elektrik me cilësi të lartë.

Marka Emos është sinonim për cilësi të lartë dhe për të garanci për përdorim afatgjatë dhe siguri. Produktet tona kurrë nuk do t'ju zhgënjejnë! Produktet tona janë prodhuar të zgjasin përgjithmonë! EMOS - Zgjat përgjithmonë!

Kompania përdor parimet më të avancuara operative, proceset e kontrolluara rreptësisht të prodhimit dhe kontrollit të cilësisë, përdorim lëndë të para që korrespondojnë me standardet ndërkombëtare për mbrojtjen e mjedisit, kemi certifikata të shumta ndërkombëtare për cilësi.

Në rrjedhe janë investime për zhvillim dhe përmirësim të procesit prodhues, si dhe futjen e linjave të reja të teknologjisë të cilat do të rrisin efikasitetin dhe do të kursejnë energji , përdorim të materialeve "të gjelbërta" si lëndë të para, zhvillimin e produkteve të reja, si dhe përfshirjen e teknologjisë së re pa tel dhe "internet of things" për të krijuar sisteme "smart home" dhe "smart industry".

Portofoli prodhues i EMOS përbëhet nga produktet e mëposhtme: çelës i dhëmbëzuar, kabllo gjatës, çelësa, priza monofazë/trofazë, priza dhe çelësa silumine dhe ajër-mbrojtëse, kleme të radhitur, kleme për lusterë, mikroclesa, tasterë dhe kontratasterë, kuti lidhëse, tipla, shelna, vezika, kuti për ruajtën e materialeve të vogla, komponentët për ndarësit dhe transformatorë puee metra,nivometra etj
më shumë
Retail Price - VAT Included:999 MKD

ЕМО СМАРТ ПЛАГ

Retail Price - VAT Included:75 MKD

Storage cartridges EMOS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rugged switch EMOS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Extension cord EMOS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Extension cord EMOS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dosage , cleats , anchor EMOS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Crested switches EMOS


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj