Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Emergency numbers & assistance
 • Emergency services
 • Garbage removal - utilities (communal hygiene)
 • Landfills (waste management)
 • Police
 • Information Centres
 • Electricity - Supply Utilities
 • Public Utilities
 • Electricity Supply Companies (Utilities)
 • Garbage Removal Utilities
 • Corona Virus
 • Car - Parks (Parking Garages)
 • Funeral Services
 • Funeral Equipment & Supplies
 • Call Centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Emergency numbers & assistance in Skopje


Intercity bus station-Skopje


 • Address : Nikola Karev 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Investment in Macedonia-info number


 • Address : Nikola Vapcarov 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JSP-Skopje


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) 10, п.фах 50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komercijalna banka-reporting of lost debut/credit card


 • Address : Orce Nikolov 3, п.фах 563
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MVR - Sector for public relationship


 • Address : Dimche Mirchev 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ministry of Labor and Social Policy - KONTAKT CENTAR


 • Address :
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-reporting of lost debut/credit card/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parking zone - City parking (Zonsko Parkiranje - Grdski parking)


 • Address : Makedonija 11-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 21:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkinzi na opstina Centar-contact centar


 • Address : bul.Goce Delchev 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prijavi hvarisano vozilo


 • Address : bul.Goce Delchev 14
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prijavi nesovesno parkirnje


 • Address :
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Report a patch


 • Address : bul.Goce Delchev 18
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Report corruption (Prijavi korupcija)


 • Address : bul.Ilinden 2
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Report of burning illegal landfills / Air Pollution - Aerodrom


 • Address :
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:30 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Report of burning illegal landfills / Air Pollution - Gjorce Petrov


 • Address :
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:30 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска заедно со претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев присуствуваше на ...
сите 57 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден, Здружението на оштетени физички и правни лица „Правда за штедачи” оствари средба со Делагацијата на Европската унија во земјава на ...
сите 10 | | | веќе видена

Цените на бензините падна за еден денар, додека дизелот поскапе за исто толку. Ова е исходот од вчерашната понеделничка одлука на РКЕ за цените на горивата. ...
сите 48 | | | веќе видена

Maкедонија е земја со одлична деловна клима каде компаниите имаат можност за долгорочно планирање и развој на инвестициите, е заклучокот од состанокот на ...
сите 56 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути НЛБ Банка оваа година одбележува значаен јубилеј, 10 години „НЛБ Месец на штедење”. Во рамки на НЛБ Месецот на штедење, кој ќе трае ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel