E.M.D Ace-Avtoklima

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 74-a reon 72
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Lokacioni: Позади Американ Колеџ

  • Telefon 2: 070 204491
  • Faksi: 02 2400401
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9b1fc44bb70b047341492795308cbec0.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Mirë se erdhët!

AUTOOFIÇINA ELEKTRO MEKANIKE A.C.E. është hapur më 13.04.1987. Me kondicioner për makina filloi të punoj prej vitit 1993, kryesisht në furnizimin e klimave, montimin si dhe servisimin e kondicionerëve të montuar. Kondicionerët janë nga firma e njohur italiane DIAVIA. Si serviser dhe tregtar i tyre i autorizuar me certifikatë për punë E.M.S.-A.C.E. ,është një prej konsumatorëve më të mëdhenj të kondicionerëve në Ballkan, i firmës italiane DIAVIA.

Prej vitit 2006 E.M.S-A.C.E, fillon me aktivitet shtesë, pra punim të automjeteve për nevojat e konsumatorëve.

Punojmë llojet në vijim:

- ftohës
- pasurim të makinës -frigoblloqe
- makina për transport të qenve
- makinë për kërkesat e shërbimeve funerale
- makina për kërkesë të institucioneve edukuese-ndëshkimore
- makina për transport të xhamit
- makina për ndihmë të shpejtë dhe makina ambulancë
- makina për transport të mjeteve djegëse-makina ADR
- makina-zyra lëvizëse
- makina reportazhi

Të gjitha makina prodhohen sipas standardeve në R. Maqedoni që të cilat në të njëjtën kohë mund të atestohen sipas qëllimit të makinës

E.M.S. –A.C.E. në Gusht 2012 nënshkruan marrëveshje me firmën gjermane WEBASTO dhe bëhet serviser dhe tregtar i autorizuar i WEBASTO për treguan maqedonas.
Marrëveshja me WEBASTO na mundëson furnizim, montim dhe servisim të mjeteve ngrohëse nga I njëjti program.
më shumë
Retail Price - VAT Included:47.970 MKD

Diesel air heater Webasto Air Top 2 ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj