Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Prilep
 • Ohër
 • Veles
 • Stip
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Krushevë
 • Gostivar
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ëmbëlsira - prodhim
 • Pastiçeri
 • Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Restorante - qumështi
 • Furra Buke
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Pastiçer
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Shitore Për Bombone
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ëmbëlsira - prodhim

Simper


 • Adresa: Nikolla Jonkov Vapcarov 51 (Llavçanski Pat)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simply Delicious/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sisi


 • Adresa: Vasko Karangellevski 41 lok.1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 19:00 • Sh nga 10:30 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatka Kuqa


 • Adresa: Janko Paligora 22
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatki zadovolstva


 • Adresa: 8 Shtatori 55/12 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllatkar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snezhana


 • Adresa: Petrino 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Adresa: 11 Tetori 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Adresa: Lublanska 4, City Moll kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tagas-Balkan


 • Adresa: Shulla Mina p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasil slat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ve-miks


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Adresa: Car Samoil 44
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vladuko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zafir


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zafir


 • Adresa: Radnjanska 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zaga


 • Adresa: Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito leb/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çokollart


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:30 deri më 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 37 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Македонија се најде на 49 место на листата земји во светот по висината на трошоците кои граѓаните ги издвојуваат месечно за ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj