Elprom Comerce


 • Address : bul.Jane Sandanski 70 lok.8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

 • Telephone 2: +389 77 373688
 • Fax: +389 2 2450557
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00
  Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


5%save
Retail Price - VAT Included:2.645 MKD2.513 MKD

Сапуњерка двојна 9639

5%save
Retail Price - VAT Included:5.990 MKD5.691 MKD

Кујнски лавабоа

5%save
Retail Price - VAT Included:7.650 MKD7.268 MKD

Кујнски лавабоа

5%save
Retail Price - VAT Included:795 MKD755 MKD

Држач за пешкир 22 20

5%save
Retail Price - VAT Included:595 MKD565 MKD

Држач за чаша 2501

5%save
Retail Price - VAT Included:1.245 MKD1.183 MKD

Држач за сапун 1303

Retail Price - VAT Included:2.295 MKD

Toilet Brush Set

Retail Price - VAT Included:3.900 MKD

Праг за туш кабина

Retail Price - VAT Included:2.545 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:845 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:2.965 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:2.565 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:2.595 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:1.430 MKD

Soap Dispenser

Retail Price - VAT Included:1.915 MKD

Soap Dispenser

Retail Price - VAT Included:1.915 MKD

Soap Dispenser


See our products at

Suggested results for your search terms:

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Cetus LED


 • Address : bul.Partizanski Odredi 149, mez.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

Цетус Лед е компанија која што се занимава со производство и трговија на надворешно, внатрешно и индустриско осветлување базирано на најновата ЛЕД технологија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555315917_05.png?t=true&w=300&h=300
6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Vint


 • Address : Varsavska 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Vint is a specialized company on the market in Macedonia, which with its professionalism offers an entire list of services in the field of electrical engineering.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527849467_61.png?t=true&w=300&h=300
ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards accepted

Ansa-Dren Komerc


 • Address : Moskovska 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 13:00

Откријте го светот на Keraben во футуристичко патување кое ги нагласува клучните вредности на фирмата и брендот. Уживајте во оваа креативност и во самата суштина на она што Keraben е: традиција, технологија, истражување и одржливост која се применува во дизајнот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557316900_43.png?t=true&w=300&h=300
6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Elektropromet


 • Address : Marsal Tito 108
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 18:00 • Sat from 08:30 to 16:30

               

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620198873_98.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Генералниот менаџер на „Костал“, Виктор Мизо во интервју за Сител вели дека кризата во автомобилската индустрија започнала во јануари лани. Ова посебно го ...
сите 11 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи денеска во Белград присуствуваше на седницата на Управниот ...
сите 16 | | | веќе видена

Владата заслужува признание за политиките што ги презеде и за начинот на кој се справуваше со предизвиците од пандемијата со ковид-19, беше заклучено на ...
сите 22 | | | веќе видена

Со 46,5 милиони евра обезбедени од Светска банка ќе бидат реализирани два проекта значајни за економскиот развој на земјата. Станува збор за проекти за ...
сите 36 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски очекува повторно зголемување на цената на електричната енергија за домаќинствата, поради како што вели слабото ...
сите 44 | | | веќе видена

НЛБ Банка повторно ја прошири својата понуда на осигурителни продукти и во соработка со Сава осигурување воведе приватно здравствено осигурување, со што ја ...
сите 22 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel