Elmed


  • Adresa: Rr.27 nr.16-g Lagja.Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7434 км

  • Telefon 2: 02 3216578
  • Faksi: 02 3216577
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581412495_88.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Елмед д.о.о. - Скопје е компанија која ја гради својата успешна приказна на македонскиот пазар уште од 1991 година. Дејноста и активностите ги започнува во секторот на индустријата и индустриското обележување за веќе во 1995 година својата експертиза ја прошири и во доменот на продажба, инсталација, сервис и целокупна техничка поддршка на апарати во медицинскиот сектор.

Присуството во медицинскиот сектор го подвлекува преку застапништвото на медицинска опрема на два водечки светски брендови:

Iskra Medical, Словенија - опрема за физикална терапија, рехабилитација, спортска рехабилитација и естетска медицина.

Schiller AG, Швајцарија - опрема за кардио-пулмонарна дијагностика.

Иднината припаѓа на модерните и иновативни компании кои грижливо планираат и стратешки управуваат со својата работа. Нашата мисија е константно усвојување на нови знаења, следење и имплементација на сите техничко-технолошки достигнувања и пласман на производ соодветен на потребите на клиентот кој ќе овозможи давање на најпрофесионална услуга. Нашата визија е да бидеме препознатливи и ценети како лидери во областа на медицината преку квалитетот и поддршката која ја нудиме за медицинската опрема и апарати.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

SCHILLER MS-2015 ECG

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Thermal transfer printer VI120i

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Toshiba B-EV4

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Metal Detector and Checkweigher

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Medio DYN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Green PRESS 12


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj