Ellprom Komerc


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 70 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

 • Telefon 2: 077 373688
 • Faksi: 02 2450557
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
  Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


5%save
Retail Price - VAT Included:2.645 MKD2.513 MKD

Сапуњерка двојна 9639

5%save
Retail Price - VAT Included:5.990 MKD5.691 MKD

Кујнски лавабоа

5%save
Retail Price - VAT Included:7.650 MKD7.268 MKD

Кујнски лавабоа

5%save
Retail Price - VAT Included:795 MKD755 MKD

Држач за пешкир 22 20

5%save
Retail Price - VAT Included:595 MKD565 MKD

Држач за чаша 2501

5%save
Retail Price - VAT Included:1.245 MKD1.183 MKD

Држач за сапун 1303

Retail Price - VAT Included:2.295 MKD

Toilet Brush Set

Retail Price - VAT Included:3.900 MKD

Праг за туш кабина

Retail Price - VAT Included:2.545 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:845 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:2.965 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:2.565 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:2.595 MKD

Cristal Mirror

Retail Price - VAT Included:1.430 MKD

Soap Dispenser

Retail Price - VAT Included:1.915 MKD

Soap Dispenser

Retail Price - VAT Included:1.915 MKD

Soap Dispenser


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Global Balkan


 • Adresa: Sretko Krstevski 10
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562936732_07.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Ansa-Dren Komerc


 • Adresa: Moskovska 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 17:00 • D nga 08:00 deri më 13:00

Откријте го светот на Keraben во футуристичко патување кое ги нагласува клучните вредности на фирмата и брендот. Уживајте во оваа креативност и во самата суштина на она што Keraben е: традиција, технологија, истражување и одржливост која се применува во дизајнот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557316900_43.png?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javë

Jole


 • Adresa: Zhelezniçka 16-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7917 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Shërbim elektrik për rrotullimin dhe riparimin e motorëve dhe transformatorëve elektrikë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574928160_55.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

Tempomak


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Tempomak International doo është një kompani e formuar në vitin 2002 në Maqedoni, me përvojë të madhe dhe një koleksion të markave më të njohura të tij në industri, si dhe pafundësisht në të gjithë territorin e shërbimit të Maqedonisë dhe gjetiu në vendet fqinje. Me një ekip me përvojë të shitjes dhe sende të cilësisë së lartë që janë të ofruara në treg, të krijojë një imazh të njohur të markave të famshme në treg.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/76213aefda45661cbe5b945615e8c645.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Индустриското производство во септември годинава, во однос на септември 2019 година бележи пад од 3,9 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според ...
сите 44 | | | веќе видена

Средства во висина од 1,5 милијарди евра за месец ноември, а 2,3 милијарди евра до крајот на годината се наменети за бизнисите и вработените погодени од новите ...
сите 106 | | | веќе видена

Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
сите 130 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj