Елиса


  • Адреса: Абдул Фрашери (Радован Цониќ) 99
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7392 км
  • Локација: улица на бутиците

  • Телефон 2: 071 597647
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

АД ЕСМ вчера произведe 12.634 MWh електрична енергија и со своето производство целосно ги задоволи потребите на домаќинствата и малите потрошувачи. Како што ...
сите 263 | | | веќе видена

Интервју со Ѓиле Вишај, советник за економски прашања во амбасадата на Република Словенија во Република Северна Македонија Нашите две држави, годинава, слават ...
сите 54 | | | веќе видена

Регионот треба да се стреми кон што побрза енергетската транзиција, истакна Виктор Андонов соработник за енергетика во Владата на Република Северна Македонија ...
сите 31 | | | веќе видена

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 78 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи