Elektrovin

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 736945
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1531903299_56.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Elektrovin është kompani, aktiviteti kryesor i së cilës janë shërbime nga shuma e elektro-energjetikës.

Kompania është themeluar në vitin 2009. Si rezultat i përvojë shumëvjeçare dhe njohjeve për përkushtimin dhe seriozitetin në kryerjen e shërbimeve tona, në vitin 2014 kemi fituar certifikatën për Organ Inspektimi të Akredituar IT-084 dhe Vendim për Inspektim Teknik të lëshuara nga Ministria e Ekonomisë. Puna jonë e deritanishme karakterizohet nga një rritje e vazhdueshme e punës dhe konsumatorëve. Përvoja e madhe shumëvjeçare si dhe projektet e shumta të rëndësishme të realizuara me sukses na vendosën në mesin e kompanive liderë në Maqedoni në fushën e elektroenergjisë dhe garanton për përmbushjen cilësore të detyrave në fushën e punës sonë.


Për t'iu përgjigjur kërkesave dhe nevojave të klientëve tanë dhe për zhvillim të kompanisë në një organ inspektimi, ne kemi zbatuar standardet e nevojshme:
• Standardi ISO 17020: 2012 për Akreditimin e Organit të Inspektimit dhe
• Vendim për plotësimin e kushteve për kryerjen e inspektimit teknik dhe testeve periodike të centraleve elektro-energjetike, produkteve elektrike dhe pajisjeve të lëshuara nga Ministria e Ekonomisë.

Ne disponojmë me aftësitë, njohuritë dhe pajisjet e domosdoshme në fushën e mbrojtjes së mjedisit nga dëmtimet fizike, mbrojtje të njerëzve në vendin e punës, përgatitje dhe konsulencë për përgatitjen e elaborateve për mbrojtjen e ndikimeve në mjedisin jetësor. Matja e parametrave për mbrojtjen e mjedisit dhe mjedisit jetësor dhe të punës bëhet me instrumente profesionale

Ne posedojmë licencë për projektim, ndërtim, revizion dhe mbikëqyrje të ndërtimit të kategorisë së dytë. Disa nga instrumentet që kemi në dispozicion janë dhe instrumente për kontroll dhe zbulim të trasës së kabllove të tensionit të ulët dhe të kabllove të tensionit të mesëm deri në 35 kV dhe detektim të vendit të defektit në kabllove me tension të ulët dhe të mesë dhe llojet mbitokësore. Gjithashtu kemi instrumentet më të fundit për matjen e mbrojtjes tokësore të rrufeve në instalime të tensionit të ulët.

- Servis i autorizuar për mirëmbajtje, servisim dhe testim të aparateve të zjarrit dhe instalime të qëndrueshme për alarm për zjarr dhe ne përgatisim një komplet dokumentacioni për mbrojtjen nga zjarri.

- Shërbim i autorizuar për servisim, mirëmbajtje dhe testim të PPA aparateve dhe mirëmbajtje dhe servisim të instalimeve të qëndrueshme.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj