Elektrometal


 • Address : Aleksandar Makedonski 403
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a week

  Jole


  • Address : Zeleznicka 16-a
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7917 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

  Electrical service and fast reparation of electro motors and transformers

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574928160_55.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekCards acceptedDelivery

  Stiring Trade


  • Address : Internacionalni brigadi 5-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 15:00

  STYRING TRADE is one of the leading in the region with the main activity distribution of spare parts and engine oils for passenger and light freight vehicles.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1424765222_46.png?t=true&w=300&h=300

  Mikprom


  • Address : Tashko Karaxha 11-A
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

  MikProm is a company dealing with wholesale and retail trade with: grinding tools, cutting tools, hand tools for electric tools, hand tools.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519380799_34.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Директорката на МЕПСО, Ева Шуклева вели дека е согласна, дека во државата постои социјална категорија на луѓе, на кои тешко ќе им падне поскапувањето на цената ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Висината на директните странски инвестиции (ДСИ) во светот во првото полугодие се намалиле за 49 отсто, споредено со истиот период лани. Причината за тоа се ...
  сите 105 | | | веќе видена

  Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
  сите 162 | | | веќе видена

  Bloomberg Кога британскиот туроператор Томас Кук се врати на пазарот минатиот месец, му требаше начин да ги убеди клиентите дека стана посигурен по неговиот ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel