Elektroinvest

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Mara Mezhdureçka 37А
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520504138_96.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ELEKTROINVEST disponon me shërbimin më modern që në çdo kohë mund t'i përgjigjet sfidave dhe nevojave të klientëve tanë dhe automjeteve posaçërisht të dedikuara, të cilat në të gjitha kushtet e motit korrespondojnë për nevojat e servisit.

Shërbimet:

• Shitja e pajisjeve të tensionit të ulët, të mesëm dhe të lartë
• Riparimi i nënstacioneve
• Shërbimi i nënstacioneve
• Prokurimi dhe pjesët rezervë dhe material të tjera për punë.

Elektroinvest disponon me shërbimin më modern që në çdo kohë mund t'i përgjigjet sfidave dhe nevojave të klientëve tanë dhe automjeteve posaçërisht të dedikuara, të cilat në të gjitha kushtet e motit korrespondojnë për nevojat e servisit.

• Vendosje e servisit
• Servis qendror në Shkup
• Servis Gjilan - Kosovë
• Servisi qendror në Shkup disponon me pjesë rezervë në disponim dhe pjesë rezervë e pajisje me të cilat çdo problem ose defekti mënjanohet sa më parë
• Koha e nevojshme për ndërhyrje në territorin e Maqedonisë nuk është më shumë se 3 orë nga momenti i raportimit të defektit.
Departamenti i Shitjes dhe Planifikimit përbëhet nga:
• Shitja e pajisjeve të tensionit të ulët, të mesëm dhe të lartë
• Kujdesi ndaj klientit
• Planifikimi - furnizimi i pjesëve të këmbimit dhe lëndëve të para.
• Planifikimi i revizioneve periodike për përdoruesit e mëdhenj në pajtim me kontratat aktuale të mirëmbajtjes.

Pjesë rezervë në disponim dhe pajisje me të cilat çdo problem ose defekt mënjanohet në një afat sa më të shpejt të mundur.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj