Електроинвест

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Мара Междуречка 37А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9438 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520504138_96.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ЕЛЕКТРОИНВЕСТ располага со најсовремен сервис кој во секое време може да одговори на предизвиците и потребите на нашите клиенти и специјално наменски возила кои во сите временски услови одговараат на потребите на сервисот.

Услуги:
• Продажба на ниско, средно и високо напонска опрема
• Ремонт на трафостаници
• Сервис на трафостаници
• Набавка и реервни делови и репроматеријали

Електроинвест располага со најсовремен сервис кој во секое време може да одговори на предизвиците и потребите на нашите клиенти и специјално наменски возила кои во сите временски услови одговараат на потребите на сервисот.
• Поставеност на сервисот
• Централен сервис Скопје
• Сервис Гнилање – Косово
• Централниот сервис во Скопје располага со лагер на резервни делови и опрема со кои секој проблем или дефект се отстранува во најкраток можен рок
• Времето потребно за интервенција на територијата на Македонија е не подолго од 3 часа од моментот на пријава на дефектот.

Секторот за продажба и планирање се состои од:
• Продажба на ниско, средно и високонапонска опрема
• Грижа за корисници
• Планирање – набавка на резервни делови и репроматеријали
• Планирање на периодични ревизии за големи корисници во согласност со договорите за тековно одржување.

Лагер на резервни делови и опрема со кои секој проблем или дефект се отстранува во најкраток можен рок.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи