Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Kavadar
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektro servise
 • Vinklerë
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Elektromotorë - riparime dhe servise
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Pjesë Këmbimi
 • Vegla
 • Elektrikë
 • Hidraulikë - Firma
 • Elektriçistë - Individë
 • Elektromotorë
 • Pastrim Dhe Larje - Servise Dhe Shërbime - Firma
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Moleraj - Shërbime
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Gjeneratorë Për Rrymë
 • Elektronikë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Elektro servise

Elektromotor


 • Adresa: Millton Manaki 23
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eling Da


 • Adresa: Pashinë e Epërme 93
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epson


 • Adresa: 24 Tetori 24
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filips


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 5
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo


 • Adresa: Nikolla Parapunov 72
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit-Elektrika


 • Adresa: Bradfordska 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grom


 • Adresa: bul.Marshall Tito 9
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hadoh Frigo


 • Adresa: 11 Nëntori 33
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7434 км

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hauzmajstor plus


 • Adresa: M.T.Golloganov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС е лиценцирана компанија со долгогодишно искуство во управување со станбен и деловен простор, хаусмајсторски поправки и професионално одржување на хигената во деловни простории, канцеларии, резиденцијални објекти, објекти за домување, индустриски капацитети и магацини. Со употреба на современи машини и квалитетни средства, пружање на комплетни професионални хаусмајсторски, молерофарбарски и услуги за хортикултурно уредување и одржување Хауз Мајстор Плус претставува вистинскиот избор за одржување и управување на Вашиот имот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555325393_66.png?t=true&w=300&h=300

Iskra GM


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 161
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jole


 • Adresa: Zhelezniçka 16-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Shërbim elektrik për rrotullimin dhe riparimin e motorëve dhe transformatorëve elektrikë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574928160_55.png?t=true&w=300&h=300

Juta Komerc


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 7 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KD elektronika


 • Adresa: Velko Vllahoviq 34/8
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kdk/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kilovat


 • Adresa: Petar Drapshin 1 llok.20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koce Promet


 • Adresa: f.Dabille p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lladenje


 • Adresa: Egejska 3
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Обезбедување преку 300 милиони евра за крупни капитални проекти како „Пречистителна станица Скопје“, „Локални патишта“, „Проект за наводнување“ и „Енергетски ...
сите 30 | | | веќе видена

Европската монетарна унија е загрозена од рецесија по пандемијата на коронавирус што го зафати светот, изјави европскиот комесар за економија во ЕК Паоло ...
сите 30 | | | веќе видена

Британската влада ќе настојува да ја отстрани кризата со невработеноста со исплата на бонуси на компаниите кои ќе ги братат на работа работниците кои добиле ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj