Elektro Dizajn


  • Adresa: Ellpida Karamandi 2
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км

  • Faksi: 047 236393
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


30%save
Retail Price - VAT Included:550 MKD385 MKD

Вграден поден халоген проектор

20%save
Retail Price - VAT Included:1.490 MKD1.192 MKD

Вградна арматура 4х18W (Recessed fi ...

10%save
Retail Price - VAT Included:290 MKD261 MKD

LED Линиска ѕидна светилка

10%save
Retail Price - VAT Included:990 MKD891 MKD

LIVOLO Touch Control Crystal Glass ...

10%save
Retail Price - VAT Included:2.200 MKD1.980 MKD

Плафонска светилка Light Matte Nick ...

5%save
Retail Price - VAT Included:1.050 MKD998 MKD

Ѕидна светилка Wall Light E27 White ...

5%save
Retail Price - VAT Included:690 MKD656 MKD

LIVOLO Touch Control Crystal Glass ...

5%save
Retail Price - VAT Included:490 MKD

LED проектор SMD LED


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Punojmë 6 ditë në javë

Jole


  • Adresa: Zhelezniçka 16-a
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7917 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Shërbim elektrik për rrotullimin dhe riparimin e motorëve dhe transformatorëve elektrikë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574928160_55.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 52 | | | веќе видена

Висината на директните странски инвестиции (ДСИ) во светот во првото полугодие се намалиле за 49 отсто, споредено со истиот период лани. Причината за тоа се ...
сите 70 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 57 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj