Elektro Bojan
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630497009_56.png?t=true&w=300&h=300


Електро Бојан е локален лидер на пазарот за снабдување со професионални машини за перење и сушење од програмата на Electrolux, кои се врвни во својата технологија. Ние сме и овластен сервисен центар на Gorenje и секогаш спремни да ви помогнеме Вас и вашиот апарат Gorenje. Дефектите ги решаваме брзо и ефикасно.
Нашата прецизна и брза услуга не одвојува од другите, а нашите клиенти ги прави секогаш задоволни.

НАША ВИЗИЈА И МИСИЈА е:
• висококвалитетни производи достапни и во нашата земја
• да имаме задоволни клиенти, соработници и партнери
• да бидеме компанија со углед и традиција на квалитет.


more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel