Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Tetovo
 • Bitola
 • Strumica
 • Gostivar
 • Kicevo
 • Sveti Nikole
 • Stip
 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Electrical appliances - repair services
 • Washing machines motor
 • Electrical appliance - repairs
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
 • Electric motor - parts & repairs
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • Electrical Appliances - Repair & Spares
 • Tools
 • Electrical Equipment
 • Plumbing Service & Repair
 • Electricians
 • Electronics
 • Electric Motors
 • Housecleaning, Office Building & Industrial Cleaning Services
 • Residential And Business Facilities - Management And Maintenance
 • Air Conditioners & Air Conditioning
 • Painting Services
 • Computers, Computer Equipment, Software & Hardware - Retail
 • Electrical Appliance - Retail
 • Electricity Generators
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electrical appliances - repair services


Elektromotor


 • Address : Milton Manaki 23
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filips


 • Address : Aleksandar Makedonski 5
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit-elektrika


 • Address : Bradfordska 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grom


 • Address : bul.Marsal Tito 9
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hadoh Frigo


 • Address : 11-ti Noemvri 33
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hauzmajstor plus


 • Address : M.T.Gologanov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС е лиценцирана компанија со долгогодишно искуство во управување со станбен и деловен простор, хаусмајсторски поправки и професионално одржување на хигената во деловни простории, канцеларии, резиденцијални објекти, објекти за домување, индустриски капацитети и магацини. Со употреба на современи машини и квалитетни средства, пружање на комплетни професионални хаусмајсторски, молерофарбарски и услуги за хортикултурно уредување и одржување Хауз Мајстор Плус претставува вистинскиот избор за одржување и управување на Вашиот имот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555325393_66.png?t=true&w=300&h=300

Iskra GM


 • Address : Blagoja Stefkovski 161
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juta komerc


 • Address : Trifun Hadzi Janev 7 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KD elektronika


 • Address : Veljko Vlahovik 34/8
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kdk/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kilovat


 • Address : Petar Drapsin 1 lok.20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koce Promet


 • Address : s.Dabile b.b.
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ladene


 • Address : Egejska 3
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 08:00 to 20:00 • Wed , Sat from 08:00 to 15:00

Break: Mon-Fri 12-16h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 40 | | | веќе видена

Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
сите 37 | | | веќе видена

На пазарот на криптовалути продолжува претежно „биковскиот“ тренд, што посебно се однесува на алткоините. Втората по популарност дигитална валута – етериум ...
сите 42 | | | веќе видена

Докажаните резерви на нафта и гас на големите нафтени компании се трошат алармантно брзо и се соочуваат со ризик да бидат исцрпени за помалку од 15 години, ...
сите 9 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и финансии, „Централ бенкинг”, од седумнаесет гувернерки во светот ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel