Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Electrical appliances - repair services
 • Washing machines motor
 • Housecleaning, office building & industrial cleaning services
 • Residential and business facilities - management and maintenance
 • Plumbing service & repair
 • Electrical Materials, Supplies, Instruments & Equipment
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • Painting Services
 • Tools
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • District Heating Utility Companies
 • Electricians
 • Electricity Generators
 • Electric Motor - Parts & Repairs
 • Electrical Equipment
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electrical appliances - repair services in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Andoteh


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 12-1/3 (Rudi Cajevac)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

Реновирање и одржување на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домувањe.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300

Barbus


 • Address : Ankarska 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D.D. Elektris


 • Address : Hristo Tatarcev 47-nj (Sava Kovacevic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzodzi


 • Address : Juzen bulevar b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 08:30 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Svetlina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit-elektrika


 • Address : Bradfordska 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hauzmajstor plus


 • Address : M.T.Gologanov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС е лиценцирана компанија со долгогодишно искуство во управување со станбен и деловен простор, хаусмајсторски поправки и професионално одржување на хигената во деловни простории, канцеларии, резиденцијални објекти, објекти за домување, индустриски капацитети и магацини. Со употреба на современи машини и квалитетни средства, пружање на комплетни професионални хаусмајсторски, молерофарбарски и услуги за хортикултурно уредување и одржување Хауз Мајстор Плус претставува вистинскиот избор за одржување и управување на Вашиот имот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555325393_66.png?t=true&w=300&h=300

Iskra GM


 • Address : Blagoja Stefkovski 161
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juta komerc


 • Address : Trifun Hadzi Janev 7 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kilovat


 • Address : Petar Drapsin 1 lok.20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lucky


 • Address : TC Zivko Brajkovski lok.9 lam.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade Koncar-Service and Repair of Electrical Prouduct (Rade Koncar-Servis i popravki na elektricni proizvodi)


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojka


 • Address : Jani Lukrovski b.b. lok.69
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Semaks Koncar Elektro-dizel agregati


 • Address : Gavril Konstantinovic 27-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat from 08:00 to 15:00

“Semaks Konchar Elektrodizelagregati” is a company that deals with renting, sale, servicing, maintenance and repair of generators.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1404824212_56.jpg?t=true&w=300&h=300

Semaks-generators/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Service Devalt


 • Address : Metodija Andonov Cento 9 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Премиерот Зоран Заев најави нови 1.000 до 1.200 нови работни места во полошкиот регион на поставувањето на камен темелникот на новата заедничка инвестиција на ...
сите 16 | | | веќе видена

За дури 10,8 проценти пораснале цените на маслото и маснотиите за еден месец објави денеска Државниот завод за статистика. Зеленчукот и компирите во април биле ...
сите 25 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Најстарата и најпопуларна криптовалута, биткоин, денес забележа раст од скоро 3 проценти. Цената на биткоинот во моментов лебди околу ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel