Ekstra Tim


  • Adresa: bul.Partizanski odredi 80/1-9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1564038203_07.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Трговското друштво Екстра Тим Дооел има повеќе од 20 години.

Вработените се на економски факултет и уверение за овластен сметководител со работно искуство.

Во нашата компанија работењето е целосно усогласено со локалната законска регулатива. Нашиот тим е изменет да одговори на страницата на вашите потреби и барања.

Во Екстра Тим сметководството е повеќе од ажурирање на податоците

Пополнување на обрасци. Кај нас, како и финансиското и материјалното работење, даваме показатели за правилно анализирање на Вашето работење како показатели за успешноста на Вашата компанија.

Одредното, ажурно и сеопфатно сметководство е основа за одлуки во секоја претприемачка. Значи, нашите податоци и нашите совети секогаш имаат база за рационално одлучување и работна планирање.

Каде нас услугата е комплетна и се состои од:

ФИНАНСИСКО СМЕТКОВСТВО
-Комплетена обработка на Вашите документи

ПРЕСМЕТКА НА ПЛАТИ
-пресметка така болдавава, кратко и прекувремено rab.vreme

ДОСТАВУВАЊЕ ПОДАТОЦИ НЕ ИНСТИТУЦИИ
-Изработа на завршна сметка и доставување до ЦРМ и УЈП
-Обезбедување на сите други обрасци до сите институции

ПРИЈАВА И ОДЈАВА НА ВРАБОТЕНИ
-Електронска пријава и одјавување на работниците

ДАНОЧНИ УСЛУГИ ЗА ФИЗИЧКИ ЛИЦА
-Физички лица кои имаат потреба од пресметка на ДДВ и ПД

РЕГИСТРАЦИЈА НА НОВИ ФИРМИ
Нашиот тим има овластување за:
-регистрација на фирма, цена е 0 денари
-промена во CRM, ликвидација, стечај.

Само тимска работа е основа за успех- (името на компанијата го покажува тоа)
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj