Екстра маркет


  • Адреса: бул.Гевгелија 18
  • Место: Гевгелија
Дејности:

супермаркети//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608301867_29.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Екстра Маркет маркетите со 3 локации во Гевгелија и 1 локација во с.Негорци, овозможуваат најголем избор на производи со најдобри цени.

Екстра Маркет маркетите се идеално место за пазарување кои со својата обновливост ги исполнуваат постојаните потреби на пазарувачите.

Достапноста на квалитетни и свежи производи, од домашно и странско производство, за сите е водечката идеја на самата фирма,

зашто пазарувањето не е само купување, туку е неопходно за живот.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи