Ekonomika


  • Adresa: Marshall Tito 93-a
  • Vendi: Strugë
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 070 951844
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/f847f2ff89de019a3287a189bd231b65.jpg?t=true&w=300&h=300


Ekonomika është zyre e licencuar kontabiliteti. Ofrojmë servis të plotë në lëminë e punës kontabiliste – financiare të të gjitha subjekteve juridike.

Ekipi ynë është i përbërë prj kontabilistëve të specializuar dhe me përvojë dhë ofron këto shërbime-

- Shërbime tatimore
- marrje e kartonave të kaltërt
- Aktivitete me banka komerciale
- Pagesa
- Kontrollim dhe analizë pune
- Kontabilitet
- Konsalting juridik- financiar
- Pregatitje raporteve financiare për shfrytëzues të brendshëm dhe të jashtëm
- Llogaritje e të gjitha llojeve të tatimit
- Llogaritje e rrogave
- Pregatitje e llogarive vjetore dhe raporteve financiare
- Punë devizore
- Regjistrim I firmave
- Lajmërim-çlajmërim të punëtorëve dhe punim të rrogave
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj