Ekon Elektron

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Justinijan I (Drachevska) 41
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7435 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30
    Sat from 08:30 to 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574412759_76.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Друштвото со ограничена одговорност “ЕКОН ЕЛЕКТРОН” како колективен постапувач согласно член 31 од Законот за управување со електрична и електронска опрема и отпадна електрична и електронска опрема е регистрирано на 09.12.2014 година.

ЕКОН ЕЛЕКТРОН oбезбедува целосна усогласеност со сите правни аспекти на прописите за управување со електрична и електронска опрема и отпадна електрична и електронска опрема.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel