Ekohem Klin

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Sotka Xhigixhk 38
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7474 км

  • Telefon 2: 048 619900
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573466144_56.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Чистење и санирање на сите видови тврди и меки подни површини
Servis për pastrim, për mirëmbajtje dhe higjienë, pastrim me makinë i dyshemesë, pastrim i xhamave.

Shërbimet që ne ofrojmë:

•Mirëmbajtje e higjienës në
-hapësira administrative
-shtëpi, ndërtesa dhe hyrje të ndërtesave
-objekte industriale
-spitale
-shkolla
•Pastrim dritaresh dhe vitrinash në lartësi
•Pastrim tapetesh
•Pastrim dhe sanim i të gjitha llojeve të sipërfaqeve të dyshemeve të forta dhe të buta
•Impregrim i dyshemeve
•Pastrim gjeneral i njëhershëm pas bojatisjes dhe punëve ndërtimore
•Mirëmbajtje e sipërfaqeve të gjelbra dhe oborreve
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj