Екофокус

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: 2-ра Македонска Бригада 16/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.pngВидете ги нашите производи на
Мапа

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 37 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 141 | | | веќе видена

Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи