Ekocentar 97

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: rr.1632, Kvantashki Pazar 10/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км

  • Telefon 2: 02 2551068
  • Faksi: 02 2551068
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625217428_21.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania Ekocentar 97 SHPKNJL Shkup, është themeluar në vitin 1997 dhe për më shumë se 20 vjet, merret në mënyrë aktive me transport, grumbullim, magazinim dhe trajtim të llojeve të ndryshme të mbetjeve. Sipas nevojave të tregut, Ekocentar 97 aktualisht ofron një gamë të gjerë shërbimesh, të tilla si:

-Blerja dhe përpunimi primar të metaleve pa ngjyra dhe me ngjyra
-Riciklim të mbetjeve elektrike dhe elektronike
-Blerje të makinave të vjetra
-Blerje të baterive të makinave dhe baterive
-Prishje dhe çmontim të objekteve dhe pajisjeve
-Analizë me spektrometër XRF
-Marrje, transportim dhe trajtim përfundimtar të mbetjeve të rrezikshme.

Ekocentar 97 i posedon të gjitha lejet e nevojshme për punë në përputhje me legjislacionin maqedonas, si dhe standardet ISO 14001, 9001, 50001 dhe OHSAS 18001, të cilat janë një konfirmim i cilësisë së punës sonë.

Ekocentar 97 përgjatë viteve të zhvillimit të tij, ka realizuar një numër projektesh të suksesshme që kanë rëndësi shoqërore, duke u bërë kështu një nga kompanitë kryesore në fushën e saj, jo vetëm në Maqedoni por edhe në rajon. Sot, Ekocentar 97 bashkëpunon me sukses me një numër të madh të kompanive vendase nga sektorë të ndryshëm si: sektori i energjetikës, metalurgjia, metalet dhe minierat, industria e automobilave, industria farmaceutike, prodhimi i ushqimit dhe pijeve, telekomunikacioni, financa, rafineritë dhe furnizuesit e karburantit, etj.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj