Ekocentar 97

ParkingPunojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 02 2551068
  • Faksi: 02 2551068
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429621164_12.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

EkoCentar 97 është një kompani ekologjikisht e orientuar, e cila në mënyrë aktive merret me riciklimin për më shumë se 20 vjet. Veprimtaria kryesore është blerja, selektimi, përpunimi dhe transporti i lëndëve të para sekondare, domethënë pa-ngjyrë (hekur dhe çelik) dhe metalet me ngjyrë (bakër, alumin, bronz, kallaj, plumb, nikel etj)

Në përputhje me nevojat e tregut, EkoCentar 97 aktualisht ofron një gamë të gjerë shërbimesh, si:

• Blerje dhe përpunim primar i metaleve pa ngjyrë dhe me ngjyrë
• Riciklimi i metaleve
• Riciklimi i EE-mbeturinave (kompjuterë, printerë, frigoriferë, televizorë, etj)
• Riciklimi i makinave të vjetra
• Blerje e akumulatorëve dhe baterive
• Demolimi dhe çmontimi i objekteve dhe pajisjeve
• Analizë me spektrometër XRF

EkoCentar 97 ka të gjitha lejet e nevojshme për punë në përputhje me legjislacionin maqedonas, si dhe standardet ISO 14001, 9001, 50001 dhe OHSAS 18001, të cilat janë një konfirmim i cilësisë së punës tonë.

EkoCentar 97, gjatë viteve të zhvillimit të saj ka realizuar një numër projektesh të suksesshme që janë me rëndësi sociale. Si rezultat i kësaj, EkoCentar 97 vitet e fundit është bërë një nga kompanitë kryesore në aktivitetin e saj, jo vetëm në Maqedoni, por edhe në rajon. Sot EkoCentar 97 bashkëpunon me sukses me shumë kompani vendase dhe ndërkombëtare.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj