Eko Peleti Unimont

Punojmë 6 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Zona industriale p.n.,f.Saçevo
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7542 км

  • Telefon 2: 075 214478
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1476437987_51.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

popcevalievaco@yahoo.com
s.kostadin@yahoo.com

Unimont është komani/firmë lidere që ofron një përvojë profesionale 15 vjeçare në montimin dhe ndërtimin e shtëpive të ngrohta.

• Vendosje të trupave ngrohës
• Vendosje kamini
• Sigurim të shtëpie të ngrohtë
• Të kujdesshëm për natyrën
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Котел DakonEra

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Котел Pyrolica WG

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Котел Pelletherm V.2


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj