Еко Пелети Унимонт

Работиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Индустриска зона б.б.,с.Сачево
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7968 км
  • Локација: на излез кон Ново Село

  • Телефон 2: 075 214478
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1476437987_51.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

popcevalievaco@yahoo.com
s.kostadin@yahoo.com

Унимонт е водечка компанија/фирма која нуди 15 години професионално искуство во поставување и правење на топли домови.
∙ Поставување горилки
∙ Поставување камин
∙ Обезбедување на топол дом
∙ Грижливи за природата
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи