Eko Metal 16

Parking  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555931334_16.png?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja

  Foto dhe video galeri

  Aktivitetet tona përfshijnë grumbullimin, ruajtjen dhe riciklimin e materialeve të ndryshme për të mbrojtur mjedisin. Aktiviteti kryesor është blerja, seleksionimi, përpunimi dhe transportimi i metaleve sekondare, me ngjyra dhe pa ngjyra në objektet industriale në Maqedoni dhe jashtë shtetit.

  LËNDA E PARË

  - Hekur
  - Alumin
  - Bakër
  - Mesing
  - Plumb
  - Bateri
  - Automjete të përdorura
  - Letër
  EKO METAL 16 ka hapësirën e vet të depozitimit dhe makineritë e veta për kryerjen e pandërprerë të veprimtarisë duke siguruar mbrojtje maksimale dhe kushte të mira me cilësi të lartë për punë.
  më shumë
  Foto nga vendndodhja
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj