Eko linje

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9444 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513941550_4.png?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  EKO LINJA është krijuar për të gjitha e-pajisjet që janë të vjetra dhe të dëmtuara, për të përfunduar në vendin e duhur. Raporto dhe TI:

  Është e thjeshtë:
  - Telefono dhe bisedo me një operator;
  - Dërgo mesazh sms;
  - Mesazh VIBER;
  .... dhe ne menjëherë do të organizojmë marrjen nga shtëpia ose kompania juaj !!!

  Me respekt,
  NULA OTPAD SHPK Shkup
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj